سبد خرید
0 کالا
 
ارز
 
مارک ها
 

راهنماي خريد

    گروه نوين تحصيل كليه محصولات آموزشي و تحصيلي موجود در اين سايت را با همكاري شركت پست جمهوري اسلامي ايران در سراسر كشور از طريق شبكه گسترده پستي توزيع مي كند و شما مي توانيد محصولات مورد نظر خود را به يكي از طريق زير سفارش دهيد و درب منزل يا محل كار و تحصيل تحويل بگيريد و سپس وجه كالا را به مامور پست پرداخت كنيد

 روشهاي سفارش محصول

(اول تحويل بگيريد سپس وجه كالا را پرداخت كنيد.)

 

1- روش اول:(روش سريع): در قسمت مربوط به هر محصول بر روي دكمه قرمز رنگ "خريد پستي" كليك كنيد و فرم سفارش را تكميل كنيد. در كمترين زمان ممكن ، كالاي سفارش داده با پست پيشتاز به آدرس شما ارسال خواهد شد و شما مي توانيد پس از دريافت و مشاهده كالاي خريداري شده وجه آن را طبق فاكتور رسمي به مامور پست پرداخت كنيد.

 

2- روش دوم: با شماره تلفن هاي 09369980143 و 09386340989 تماس بگيرد و نام محصول و آدرس خود را اعلام كنيد. 

 

3- روش سوم : در قسمت مربوط به هر كالا بر روي دكمه " اضافه به سبد خريد" كليك كنيد تا كالا يا كالاهاي مورد نظر به سبد خريد شما اضافه شود. سپس بر روي دكمه " اتمام خريد" كليك كنيد(اين دكمه سمت چپ بالاي صفحه قرار دارد) سپس در صفحه اي كه باز مي شود فرم مربوطه را تكميل كنيد. در اسرع وقت كالا يا كالاهاي سفارش داده شده براي شما از طريق پست پيشتاز ارسال خواهد شد.

 

4- روش چهارم: اطلاعات زير را از طريق SMS به شماره هاي 09369980143 يا  09386340989 ارسال كنيد . كالا يا كالاهاي سفارش داده شده براي شما از طريق پست پيشتاز ارسال خواهد شد. و شما مي توانيد پس از دريافت و مشاهده كالاي خريداري شده وجه آن را طبق فاكتور رسمي به مامور پست پرداخت كنيد.

1- نام و نام خانوادگي

2- آدرس دقيق پستي

3- شماره تلفن ثابت يا همراه

4-كد پستي

5-كد چهار رقمي محصول(اين كد به طور جداگانه براي هر محصول درج شده است)

 

 

جهت مشاوره رايگان در امور تحصيلي و آموزشي اعم از كنكور ، تست زني با مهندسي معكوس ، روشهاي نوين يادگيري ، اخذ پذيرش و بورس تحصيلي از دانشگاه هاي خارجي ، تحصيل و اقامت در اروپا و آمريكا و كانادا و ساير كشورها ، آموزش زبان و همچنين سفارش محصولات آموزشي مي توانيد همه روزه از ساعت 8 الي 22 با شماره هاي زير تماس بگيريد

09369980143   و   09386340989